עבור הורים שמגלים שהילד שלהם חולה במחלת הסרטן או שהוא בעל נכות מורכבת כלשהי, מדובר במכה קשה מנשוא. כאילו בבת אחת הזמן עוצר מלכת, ולא רק הזמן- גם התכניות לעתיד, השאיפות, החלומות.. הכל קופא.
אבל דווקא ברגע הזה, כשהם רק רוצים להתנתק ולשקוע בתוך עצמם, הם נדרשים לגלות את הכי הרבה תעצומות נפש עבור היקרים להם מכל. הם נדרשים להתמודד עם בירוקרטיות מסובכות, עם מונחים ופרוצדורות רפואיות בפעם הראשונה, עם רגשות שונים שצפים, ובעיקר לשדר לילד שלהם שהכל תחת שליטה. אבל מה אם הכל לא? מה אם הם מרגישים שהכל מתמוטט ואין מי שיעזור להחזיק חזק?

פה אנחנו נכנסים לתמונה.
עמותת ״להושיט יד״, אשר הוקמה בשנת 2006, מתמקדת בתמיכה וסיוע לילדים חולי סרטן ולילדים בעלי נכויות מורכבות, ומלווה אותם ואת בני משפחותיהם במאבק העיקש מול המחלה ומול ההתמודדויות החדשות שהיא מזמנת – הבריאותיות, הכלכליות והנפשיות, תוך יצירת מגוון פעילויות ותכנים השומרים על ערכים של שמחת חיים, אופטימיות ואמונה ככלי להתמודדות עם המורכבות היום יומית.

לעמותה קיים מערך נרחב של בנות שירות לאומי ומתנדבים, הנותנים מענה יום יומי למאות ילדים בכל בתי החולים בארץ, במסגרות חינוכיות ובחונכויות אישיות בפריסה ארצית על בסיס שבועי קבוע.

פעילויות העמותה כוללות:
מימון תרופות שאינן בסל הבריאות, מימון טיפולים מצילי חיים בארץ ובחו"ל, רכישת ציוד רפואי, מערך הסעות לטיפולים, נופשי משפחות, קייטנות קיץ, טיולי הגשמת חלומות, תמיכות כלכליות למשפחות, ימי כיף לילדים ולהורים, וביצירת מגוון רב של חוויות שנחקקות עמוק בלב הילדים ומשפחותיהם.

העמותה עד היום הושיטה יד ותמכה באלפי ילדים חולים ומשפחותיהם.
בזכותכם נוכל להרחיב את מעגל התמיכה ולסייע לעוד מאות גיבורים קטנים לנצח את המחלה!

 

*התוכן באחריות העמותה